Vyhledávání

Kontakt

Malířství Bartl
233
Lipůvka
67922

775199145

bartl.marek@seznam.cz

Služby

Naše firma neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.

 

Tapetování

Využijte našich vyškolených odborníků na tapetování. Zaručujeme kvalitu jejich práce! Nabízíme kompletní tapetářské služby jako odstranění starých tapet a úpravy povrchu, aplikace všech druhů tapet včetně obrazových a omyvatelných a aplikace ozdobných bordur. I přes určitý pokles zájmu se tapety využívají stále častěji a jsou oblíbenou a efektivní variantou úpravy interiéru.Dále nabízíme tapety malované ,které směřují spíše do sekce dekorativních maleb a jsou šetrnější variantou pro stěnu bez zásahu lepidel.

Airbrush a dekorativní malby

Airbrush je profesionální technika dekorativních maleb nanášených stříkací pistolkou (fixírkou) na jakékoliv podklady např.interiérové stěny,dětské pokoje, fasády ,karosérie automobilů,motorek, skla, plastu, textilu, kamene atd.. a následné jejich přelakování ochraným bezbarvým lakem.Jedná se o velice složitou práci ,s nutnou dávkou zručnosti ,talentu a profesionálním přístupem.Dále nabízíme malby pohádkových postaviček ,návrhy firemního loga vč. jeho realizece malby....atd

 

Malířství

Nabízíme odborné provedení malování všeho druhu i pro náročného zákazníka. Provádíme oškrábání starých nátěrů, stěrkování, broušení. Malování provedeme včetně kvalitní přípravy povrchu zdí a stropů, stržení starých tapet, oškrábání staré malby, vyrovnání nerovností zdí, štukování a stěrkování zdí a stropů.Dále nabízíme nátěry fasád,dřevěných i kovových plotů,podlah vč. jejich broušení....atd.

Natěračství

Provádíme všechny druhy nátěrů,laků,lazur štětcem nebo nástřikem.Před touto úpravou se obvykle doporučuje,opálení,obroušení,tmelení nerovností,odmašťování a nátěry základní barvou.Na všechny naše nátěry ,používáme jen ty nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců s dlouhou životností.